O nás

Milí zákazníci,

po mnohaletých zkušenostech v obchodu se naše společnost rozhodla provozovat nákupní galerii nakupujilevne.cz s jednoznačnými cíli. S cílem maximální spokojenosti našich zákazníků sledujeme trendy v nákupu u nás i v zahraničí a monitorujeme výrobky a novinky stovek výrobců dodávajících do celého světa. Tyto produkty pak přes vztahy s dodavateli přinášíme našim zákazníkům pro radostný nákup.

Vnímáme důležitost ceny za zboží a proto zajišťujeme zboží přímým vztahem s řadou výrobců. Zboží je vyrobeno v Asii. Není tomu jinak u většiny tohoto zboží na českém trhu. Hlavním rozdílem však je, že jsme schopni nabídnout zákazníkům kvalitní a „trendy“ a jedinečné či hůře dostupné produkty a to za velmi příznivou cenu v přehledné nákupní galerii a s velmi jednoduchým procesem objednání. Naše cena není zatížena prostředníky, dovozem zboží, provozem skladů, nákladů spojených s manipulací zboží, drahou prezentací v obchodních domech a vyvolanými přirážkami v celém řetězci. Tato cenová zvýšení se nepromítnou do ceny a zboží tak můžete mít za naši cenu!

Výběr produktů a zajištění lepší ceny si ve většině případů pouze vyžádá lhůtu dodání 10-30 pracovních dnů. Zpětná vazba od zákazníků je dobrá. Děkujeme, že toto chápete. Doprava je pro Vás zcela zdarma! Doručujeme i na Slovensko.

A pokud k nedostatku dojde – garantujeme vyřízení reklamace anebo vrácení peněz v plné výši v případě nedoručení zboží do 60 dnů. Máme velmi jednoduchý reklamační proces, kdy se snažíme případné nedostatky rychle řešít a vyjít maximálně vstříc.

Stálé zákazníky pravidelně odměňujeme výhodami a slevami.

Pokud máte podobný názor, věříme, že si nakupování užijete. Jde nám o Vaši radost z nákupu. Pravidelně zboží aktualizujeme a rozšiřujeme, tak budeme rádi, když se vrátíte a kouknete !

Přejeme Vám krásný den !

Kolektiv nakupujilevne.cz

Sada šperků CRYSTAL

129 Kč.

Pánské hodinky LIGE s kovovým páskem – trend !

709 – 839 Kč.

Elegantní prsten HANNAH

149 Kč.