Způsoby plateb

Způsoby platby:

Objednávku je možno platit třemi způsoby (platby předem):

 1. Platební kartou on-line. K platbě budete vyzváni v posledním kroku objednávky. Používáme spolehlivé a zabezpečené řešení on-line plateb, které se na internetu stalo již standardem. Samozřejmostí jsou SSL certifikáty od ověřené autority, umístění serverů v nejlepším data centru TTC v ČR se standardy TIER3, nespočet kontrolních mechanizmů a dohled samotné ČNB nad celým systémem.
  Technologické řešení nám poskytuje partnerská společnost The pay.cz, s.r.o, Masarykovo náměstí 102/65 586 01 Jihlava.
  Tento způsob je nejrychlejší.
 2. Okamžitým on-line převodem z Vašeho účtu na našich stránkách. K platbě budete vyzváni v posledním kroku objednávky do systémem připraveného platebního příkazu. Naše brána Vám umožňuje přímý přístup k platbě ze svého účtu u těchto bank:
  – Česká spořitelna
  – Komerční banka
  – Raiffeisenbank
  – mBank
  – Moneta
  – Fio banka,
  – ČSOB
  – Era
  – Equa Bank
  – Sberbank
  – Unicredit bank
  – Zuno
  Tento postup umožňuje jednoduché a okamžité zaslání platby bez nutnosti později přepisovat údaje k platbě a hlásit se do Vašeho internetového bankovnictví nebo chodit do banky. Platba je připsána během 15 minut každý den nepřetržitě nebo v pracovní dny od 8-18 hod (podle banky). Zaslání platebního příkazu podléhá obvyklému postupu, na jaký jste ve svém internetovém bankovnictví zvyklí.
 3. Bankovním převodem. Pokud jste z nějakého důvodu nevyužili rychlejší metody dle bodu 1 a 2, můžete údaje k platbě (přesná částka, variabilní symbol a náš účet) čerpat z emailu stvrzujícím objednávku a zaslat platbu z pobočky banky nebo Vašeho internetového bankovnictví.